Revolúcia na poradenskom trhu: Provízie si vyplatíte sami na jeden klik!

1129

INSIA prepisuje dejiny! Spúšťa unikátny systém výplaty provízie, o ktorom sa väčšina konkurentov neodváži ani len premýšľať. Teraz si naši poradcovia sami rozhodujú, kedy si vyplatia províziu! Získavajú tak absolútnu kontrolu nad svojimi peniazmi.

Peniaze, keď ich poradca potrebuje

INSIA znovu predbieha konkurenciu a pružne reaguje na aktuálne potreby poradcov. Prichádza s vizionárskym riešením pre ľudí, ktorým klasické týždenné alebo mesačné zúčtovania nestačia. Je koniec porovnávania, či tá či oná firma vypláca provízie mesačne, po dvoch týždňoch, každú stredu či šesťkrát mesačne.

Ako prvá spoločnosť na trhu dáva INSIA svojim poradcom k dispozícii kúzelné tlačidlo „POŽIADAŤ O ÚHRADU„, vďaka ktorému si môžu sami vyplácať svoje peniaze. Navyše toto tlačidlo má každý poradca stále po ruke, pretože je súčasťou aplikácie Yeti Mobile pre chytré telefóny Android a iOS.

„Vždy nám išlo o to, aby sme našim partnerom čo najviac uľahčovali prácu. Čím viac času majú na svojich klientov, tým viac zarobia. Som rád, že sme im dali do rúk nástroj, vďaka ktorému si môžu sami vyplatiť spárované provízie v okamihu, keď ich potrebujú. Dokazuje to, že slobodné podnikanie nie je v INSIA len prázdny pojem.“ okomentoval revolučnú novinku Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

provizenaklik_realistic_web2

Absolútna sloboda vo vyplácaní provízií

Výplata provízie, kedykoľvek uznáte za vhodné? Jednoducho, jedným kliknutím v mobilnej aplikácii? Nie, to nie je hudba budúcnosti, pre poradcov INSIA je to už každodenná realita.

Už dlho majú poradcovia INSIA vo svojej mobilnej aplikácii Yeti k dispozícii aktuálny stav provízií k výplate, ktorý sa počíta on-line, v reálnom čase. Doteraz však bolo treba vždy počkať, až finančné oddelenie centrály provízie hromadne spracuje a odošle príkazy do banky. To je však minulosť.

Už žiadne nekonečné čakanie na uzávierky a výplaty. INSIA znovu dokázala, že je absolútna špička v orientácii na poradcov a vychádza tak v ústrety najmä potrebám nováčikov v odbore, ktorí zatiaľ nemajú stabilný kmeň následných provízií a potrebujú výrazne investovať do svojho podnikania. A tu platí príslovie „Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva“.

Poradcovia INSIA si zarobia viac

INSIA svojim partnerom pravidelne prináša užitočné digitálne nástroje a zlepšuje podmienky pre ich podnikanie. Vďaka zvýšenej efektivite tak dokážu obslúžiť viac klientov za rovnakú dobu a teda aj zarobiť viac peňazí. Revolučný systém vyplácania provízií nie je určite poslednou vychytávkou, ktorou nás technologická dielňa INSIA v budúcnosti prekvapí. #provizienaklik

Ste poisťovací maklér pre firmy, špecialista na životné poistenie alebo hypotekárny poradca a chcete sami rozhodovať o tom, kedy si vyplatíte provízie? Neváhajte nás kontaktovať.